Jdi na obsah Jdi na menu
 


jistou-cestou.png

Křest knihy   Jistou cestou ke skvělosti

 

Na pražské Lávce se křtila kniha Jistou cestou ke skvělosti, na snímku je její spoluvydavatel Mark Dzirasa a kmotr herec Jaroslav Dušek, který právě na Lávce hraje divadelní hru Čtyři dohody. Na křtu bylo veselo, pánové improvizovali a také improvizovaně zazpívali. Láhev Becherovky, kterou se křtilo, ač je plná, posloužila jen jako rekvizita. Jaroslav Dušek sršící vtipem i energii byl již šestý den o vodě, začal jarní očistnou kúru.

Kniha Jistou cestou ke skvělosti patří do trilogie z let 1910-1911 zahrnující: Jistou cestou k bohatství, Jistou cestou ke skvělosti a Jistou cestou ke zdraví. Knihy Wallace D. Wattlese se staly základem prakticky pro všechnu literaturu úspěchu a osobního růstu našeho století. Ovlivnily Napoleona Hilla, Roberta Shullera i dnešní celebrity osobního růstu jako je Anthony Robbins, Jack Canfield nebo Bob Proctor.

V ČR vychází vůbec poprvé a i po 100 letech od prvního vydání je stále aktuální.

Rhonda Byrne na tomto učení postavila velmi úspěšný film Tajemství (The Secret), který již vidělo 400 milionů lidí a knihu Tajemství, které se již prodalo 20 milionů výtisků. Co stojí za takovým úspěchem? Rhonda Byrne to vysvětluje jednoduše: „Sama používám Tajemství, abych propagovala Tajemství“. A tajemství je Zákon přitažlivosti. Jeho uplatnění potom spočívá ve vkládání záměru do každé činnosti, neboli dělání věcí „Jistým Způsobem“, který popisují knihy ze série Jistou cestou.

Knihu vydalo CEFI & MyšleníÚspěchu.cz

Autor: Jolana Lukešová


Zaujal vás tento příspěvek? Kliknutím na níže uvedené tlačítko jej můžete přidat na svůj profil na Facebook, doporučit jej svým známým e-mailem, popřípadě přidat k oblíbeným položkám ve vašem prohlížeči.